[personal profile] tash_v
Третя частина переліку наказів НКО (наступні 125 наказів із 522) з грифом "Таємно":


(№ 0251). Про реорганізацію Управління зв'язку Червоної Армії в Головне управління зв'язку Червоної Армії. Положення про управління.
(№ 0252). Про створення резерву політскладу першої черги для частин і з'єднань Червоної Армії. Про сформування курсів для створення резерву політскладу першої черги для частин і з'єднань Червоної Армії.
(№ 0253). Про створення при Військ.-політ. академії і авіашколах груп резерву політскладу першої черги для частин ВПС Червоної Армії.
(№ 0254). Про організацію Головн. управління формування та укомплектування військ Червоної Армії. Положення про управління. [Скасовано прик. НКО № 0268.]
(№ 0255). Про підготовку другої черги мінометників.
(№ 0256). Про газети для населення окупованих радянських областей.
(№ 0257). Про організацію Головного управління тилу Червоної Армії, тилу фронту і армій. Положення про управління. Про надання начальнику тилу Червоної Армії права видання наказів по колу своїх обов'язків.
(№ 0258). Про призначення начальників тилів фронтів.
(№ 0259). Про орієнтування фронтів з питання перевезень постачальницьких вантажів в діючу армію.
(№ 0260). Про неправильну експлуатацію і збереження автотракторного парку Червоної Армії.
(№ 0261). Про притягнення до судової відповідальності інтенданта 1 рангу Голошапова В. Н. і про накладення дисциплінарного стягнення на інтенданта 1 рангу Трошина І. А.
(№ 0262). Про переведення ВПС округів на нові штати.
(№ 0263). Про передачу артилерійському науково-дослідному випробувальному полігону частини території Горохів. табору і будівель колишн. госпітального містечка.
(№ 0264). З оголошенням Інструкції про постачання Червоної Армії імпрегнованим обмундируванням у воєнний час.
(№ 0265). З оголошенням подяки особовому складу літаків, які брали участь в польоті до Німеччини. Про встановлення грошової видачі в розмірі 2 тис. рублів членам екіпажу літаків, які скинули бомби на Берлін.
(№ 0266). Про призначення заст. НКО т. Щаденко Е. А. начальником Головного управління формування та укомплектування військ Червоної Армії.
(№ 0267). Про заборону вилучення зброї та іншого озброєння з військових училищ.
(№ 0268). З оголошенням Положення про Головне управління формування та укомплектування військ Червоної Армії.
(№ 0269). Про проведення в деяких районах призову запасу і новобранців.
(№ 0270). Про звільнення т. Жукова Г. К. з посади начальника Генштабу Червоної Армії і призначення начальником Генштабу т. Шапошникова Б. М.
(№ 0271). Про підпорядкування у фронтах і арміях трофейних відділів і трофейних комісій начальникам тилів фронтів і армій.
(№ 0272). Щодо включення до штатів управлінь військових округів авто-бронетанкових відділів.
(№ 0273). Про сформування в складі Головного автобронетанкового управління Червоної Армії Управління формування та укомплектування автобронетанкових військ. Положення про управління.
(№ 0274). Про організацію навчальних автобронетанкових центрів. Положення про них.
(№ 0275). Про прирівняння 81 авіаційної дивізії до авіачастин діючої армії.
(№ 0276). Про перейменування заводу НКСМ № 48 в авто-бронетанкову ремонтну базу № 66.
(№ 0277). Про організацію тилу фронту і армії. Положення про управління. Про включення до штату Політ. управління Південно-Західного фронту редакції фронтового радіомовлення.
(№ 0278). Про створення при запасних авіаполках політичних відділів.
(№ 0279). Про створення адм.-госп. управління НКО. Про реорганізацію Упр. справами НКО в Канцелярію НКО. Про підпорядкування Санітарної частини Хоз. від. і відділення дитячих установ Санітарного управління Червоної Армії.
(№ 0280). Про тимчасове припинення відпустки речового майна особовому складу тилових частин, установ і закладів Червоної Армії.
(№ 0281). Про поліпшення доставки шифртелеграм. Про створення при Шифр. упр. групи фельд'єгерського зв'язку для поліпшення доставки шифртелеграм.
(№ 0282). Про бронювання армійських і дивізійних радіостанцій.
(№ 0283). З оголошенням пост. ДКО № 463 "Про введення інституту комісарів в танкових батальйонах, танкових ротах, батареях і артдивізіонах".
(№ 0284). Про введення в ГАБТУ, ГАУ та ГУ ВВС Червоної Армії хімічних відділів. Про реорганізацію відділів хімічного захисту округів, армій і введення хімічних відділів в ГАБТУ, ГАУ та ГУ ВПС Червоної Армії.
(№ 0285). Про реорганізацію військ хімічного захисту Червоної Армії.
(№ 0286). Про накладення дисциплінарних стягнень на окружного інтенданта ОдВО генерал-майора інтендантської служби Корват і начальника орг.-моб. планового відділу штабу ОдВО полкового комісара Свинцова.
(№ 0287). Про реорганізацію Санітарного управління Червоної Армії в Головне військово-санітарне управління Червоної Армії.
(№ 0288). З оголошенням пост. ДКО "Про організацію Управління експлуатації і ремонту ВВС Червоної Армії".
(№ 0289). Про введення в дію нової системи розподілу позивних радіостанцій в Червоній Армії.
(№ 0290). Щодо включення до штатів запасних полків військового часу: танкових, АБТ, тракторних, мотоциклетних, бронемашин і бронепоїздів - політичного відділу.
(№ 0291). З оголошенням догани ТВО нач. від. кадрів Головн. інтенд. управління полковому комісару Чурусову П. Г. за затримку наказу НКО по особовому складу.
(№ 0292). Про призов військовозобов'язаних і призовників, які проживають на территорії Кримської АРСР.
(№ 0293). Про своєчасне подання заявок на перевезення постачальницьких вантажів.
(№ 0294). Про сформування нештатного політвідділу Алабінского табірного збору.
(№ 0295). Про накладення стягнення на нач. штабу ПриВО полковника Бенського за неправдиві донесення.
(№ 0296). Про поганий стан обліку чисельного та бойового складу і втрат особового складу в діючих арміях і в округах. Накладення стягнень за поганий стан обліку чисельного та бойового складу і втрат особового складу в діючих арміях і в округах.
(№ 0297). Про включення політвідділу в штати комендатур розпорядчих станцій і управлінь військового коменданта станцій постачання. Про включення посади військового комісара в штати управлінь військового коменданта станцій постачання і політвідділу в штати комендатур розпорядчих станцій і управлінь військового коменданта станцій постачання.
(№ 0298). З оголошенням "Інструкції про порядок обліку та звітності в органах військових сполучень постачальницьких перевезень, виконуваних транспортами і окремими вагонами".
(№ 0299). Про порядок нагородження льотного складу ВПС Червоної Армії за хорошу бойову роботу. Про заходи боротьби з прихованим дезертирством серед окремих льотчиків.
(№ 0300). Про роботу продпунктів при станціях: Лихобори, Угрешська і Пресня Моск. Окружн. залізниці. Накладення стягнень на працівників продпунктов при станціях: Лихобори, Угрешська і Пресня Моск. Окружн. залізниці.
(№ 0301). Про порядок відправки евакогрузов, призначення команд для супроводу і порядок проходження їх до місця призначення.
(№ 0302). Про створення політвідділу транспортних частин при Автодорожньому управлінні тилу Червоної Армії.
(№ 0303). Про незадовільний стан кування кінського складу і постачання військових частин кувальним матеріалом.
(№ 0304). Про реорганізацію Головного управління ВПС Червоної Армії. Положення про управління формування та комплектування ВПС Червоної Армії і Положення про начальника тилу ВПС Червоної Армії.
(№ 0305). Про порядок постачання авіаполків новою матеріальною частиною (літаками Іл-2, Пе-2, Як-1 тощо).
(№ 0306). Про призначення комісії для прийому і здачі справ від Управління справами НКО - Канцелярії НКО і адм.-госп. упр. НКО.
(№ 0307). Про призов військовозобов'язаних запасу і новобранців, які проживають на території Запоріз. обл. Одеського військового округу.
(№ 0308). Про заміну молодшого і рядового складу молодих вікових груп у тилових частинах і установах.
(№ 0309). Про відповідальність начальника Головного управління формування та укомплектування військ Червоної Армії і військових рад округів за формування, що проводяться.
(№ 0310). Про перейменування 331 і 332 стрілецьких дивізій.
(№ 0311). Про відправку маршових батальйонів із засобами ППО.
(№ 0312). Про роботу окружних інтендантських управлінь з матеріального забезпечення формувань. Оголошення подяки окружному інтендантові СКВО Миколаєву за зразкову роботу. Накладення стягнень на Окружн. інтенд. ПриВО за відправку маршових батальйонів незабезпеченними.
(№ 0313). Про призначення комісії для прийому від Цивільного Повітряного Флоту «Авіаційної газети» і реорганізації її в газету Військово-Повітряних Сил Червоної Армії «Сталінський Сокіл» (Орган НКО).
(№ 0314). З оголошенням пост. ДКО № 549 "Про начальника і військового комісарова охорони військового тилу Брянського фронту".
(№ 0315). З оголошенням пост. ДКО № 546 "Про склад комісії по звільненню і відстроченню від призову за мобілізацією".
(№ 0316). Про здачу радіоприймачів і радіоустановок в місцеві органи зв'язку.
(№ 0317). Про сформування агітпункту при Свалявському вокзалі Калин. залiзницi.
(№ 0318). Про введення інспекторської групи в штат Головн. військово-санітарн. управління і полiтвiддiлiв - у фронтові евакопункти і розподільні евакопункти.
(№ 0319). Про введення 8 політконтролеров в штат Розвiдув. управління Генштабу (радіовузла) і 4 політконтролерів в штати радiовузлiв розвідувальних відділів фронтів і окремих армій.
(№ 0320). Про видачу військовослужбовцям передової лінії горілки по 100 г. на день.
(№ 0321). Про подання до Генерального штабу списків військовослужбовців, що здалися в полон ворогові.
(№ 0322). Про порядок експлуатації і ремонту польових автохлiбозаводiв (ПАХ) у воєнний час.
(№ 0323/35с). Про передачу НК3емом СРСР в ГАУ Червоної Армії сільськогосподарського технікуму в м. Балашовi.
(№ 0324/45/1-1464). Про передачу НКПП в ГАУ Червоної Армії будівель і всього господарства горілчаного заводу у м. Балашовi.
(№ 0325/722с). Про передачу НКМП РРФСР в ГАУ Червоної Армії обозного заводу у м. Балашовi.
(№ 0326). Про сформування політвідділу спецчастин Вологодського гарнізону.
(№ 0327). Про введення посади комісара в управління і відділи польових управлінь фронтів і армій.
(№ 0328). Про проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання. Про призначення комісій для проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання.
(№ 0329). Про сформування Управління повітряно-десантними військами Червоної Армії. Грошове забезпечення особового складу повітряно-десантних військ Червоної Армії.
(№ 0330). Про включення до штату Управління фронту посади військового комісара управління зв'язку.
(№ 0331). Про відбір і здачу на зберігання архівних справ та матеріалів.
(№ 0332). Про сформування шкіл молодших воєнфельдшерiв при військових госпіталях.
(№ 0333). Про призначення начальників маршрутних поїздів (транспортів) для супроводу вантажів НKО, що направляються в діючу армію.
(№ 0334). Про переведення академії мото-мех. ім. т. Сталіна на нові штати і зміну термінів навчання.
(№ 0335). Про зміну штатів важких артилерійських полків.
(№ 0336). Про зміну штатів редакції фронтового радіомовлення.
(№ 0337). Про скасування найменувань військових училищ після їх передислокації і оголошення переліку найменувань військово-навчальних закладів Червоної Армії.
(№ 0338). Про організацію у складі Головн. політ. управління РККА "Відділу по роботі серед населення окупованих областей і по парт.-політ. керівництву партизанським рухом".
(№ 0339). Про порядок відправки поповнення в діючу армію.
(№ 0340). Затвердження числа відібраних на курси командирів, політруків рот і командирів взводів комуністів і комсомольців з мобілізованих за рішенням ЦК ВКП(б).
(№ 0341). Про прирівняння 421 авіаційного полку в усіх відношеннях до авіаційних частин діючої армії.
(№ 0342). Про виключення з Управління кадрів і всіх відділів Гол. політ. управління РККА і політ. упр. округу всіх посад військовослужбовців завділоводством, діловодів, бухгалтерів та ін., замінивши їх вільнонайманими.
(№ 0343). Про заміну в редакціях і видавництвах газет деяких посад військовослужбовців вільнонайманими.
(№ 0344). Про приведення у справний стан і використання автомашин і тракторів, що надійшли по мобілізації з народного господарства.
(№ 0345). Про зняття з посади військового комісара 176 сд полкового комісара Фільова Г. К.
(№ 0346). Про призначення в кадри Червоної Армії червоноармійця Військово-ветеринарної академії Соловйова Н. А. і призначення його контролером групи перевірки виконання Канцелярії НКО.
(№ 0347). Про розформування Західного, Київського та Одеського військових округів.
(№ 0348). Про погану організацію прийому поранених і хворих в госпіталі з військово-санітарних поїздів. Накладення стягнень на винних у поганій організації здачі поранених з вiйськ.-санітарних поїздів.
(№ 0349). Про сформування Управління дослідного будівництва Головн. управл. Військово-Повітряних Сил Червоної Армії.
(№ 0350). Про невиконання наказу НКО 1941 р. № 0169 начальниками центральних управлінь НКО.
(№ 0351). Про заходи щодо зміцнення гідрометеорологічного обслуговування наземних військ Червоної Армії.
(№ 0352). Про проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання. Про призначення комісій для проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання.
(№ 0353). Про зміну штату № 010/78 танкового полку танкової бригади.
(№ 0354). Про введення в дію штату № 010/87 танкового полку танкової бригади.
(№ 0355). Про призов до лав Червоної Армії: а) військовозобов'язаних запасу першої категорії з числа тих, що користуються відстрочками, і б) громадян 1922 року народження.
(№ 0356). Про створення управлінь (відділів) кадрів в Головних управліннях НКО. Про покладання підготовки, обліку, підбору і розстановки кадрів начальницького складу Червоної Армії на головні управління та управління НКО відповідних родів військ. Про надання права начальникам головних і центральн. управлінь НКО надавати військові звання до майора включно. Про надання права начальникам головних і центральних управлінь НКО права призначення своїми наказами начскладу до командира полку. Про підпорядкування Військової академії ім. М. В. Фрунзе начальнику Головн. упр. кадрів НКО. Про підпорядкування курсів удосконал. піхоти та кавалерії начальнику Головн. управління кадрів НКО. Про підпорядкування піхотн. і кавалерійськ. училищ начальнику Головн. упр. кадрів НКО. Про підпорядкування Упр. військово-навч. закладів Червоної Армії начальнику Головн. упр. кадрів НКО.
(№ 0357). Про роботу польової пошти. Накладення стягнень на працівників польової пошти.
(№ 0358). Про введення в штат Шифрувальн. управління Генштабу Червоної Армії 8 легкових автомашин.
(№ 0359). Про виключення однієї батареї з штату зенітного дивізіону танкової бригади.
(№ 0360). Про структуру управлінь Начальника артилерії Червоної Армії. Положення про начальника артилерії Червоної Армії і Головного артилерійського управління Червоної Армії.
(№ 0361). Про відновлення посади начальника артилерії військового округу, сформування Управління начальника артилерії округу і відновлення відділу кадрів в Управлінні начальника артилерії фронту і відділення кадрів в Управлінні начальника артилерії армії.
(№ 0362). Про будівництво оперативних аеродромів та злітно-посадкових смуг з твердим покриттям.
(№ 0363). Про розформування управління Ленінградського військового округу.
(№ 0364). Про переформування корпусного залiзн. парку в Центральний вiйск. залiзн. парк № 3.
(№ 0365). Грошове забезпечення заст. командирів стройових підрозділів і частин Червоної Армії. Про введення посади постійних заступників командирів стройових підрозділів і частин Червоної Армії. Про надання командирам дивізій і командувачам арміями (округами) права призначати своїми наказами заступників командирів підрозділів і частин.
(№ 0366). Про перейменування 5 і 6 танкових бригад в 42 і 46 танкові бригади.
(№ 0367). Про введення топографічних відділень в штати штабів СКВО, ОРВО, ПриВО, УрВО, СибВО, ХВО і АрхВО.
(№ 0368). З оголошенням Положення про вузол зв'язку НКО.
(№ 0369). З оголошенням Переліків посад льотного і технічного складу ВПС на право отримання харчування за нормами забезпечення для льотно-технічного складу ВПС Червоної Армії.
(№ 0370). Про введення у дію Положення про начальника військових сполучень фронту у воєнний час і Положення про начальника військових сполучень армії у воєнний час.
(№ 0371). Про збереження колишніх найменувань за військовими училищами ВПС, евакуйованими в інші пункти.
(№ 0372). Про призначення комісії для визначення можливості передачі по апарату Бодо секретних документів.
(№ 0373). Про проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання. Про призначення комісій для проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання.
(№ 0374). Про призначення молодших сержантів і єфрейторів наводчиками гармат, мінометів, першими номерами кулеметів, ПТР, про підвищення їм окладу утримання і про введення посади заст. командира відділення (гармати, міномета).
(№ 0375). Про призов військовозобов'язаних і призовників 1922 і 1923 рр. народження, постачання кінського складу, обозу і мехтранспорту в 15 районах Курської обл.



Далі буде...

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

October 2017

S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
293031    

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 19th, 2017 03:22 am
Powered by Dreamwidth Studios