[personal profile] tash_v
Друга частина переліку наказів НКО (наступні 125 наказів із 522) з грифом "Таємно":(№ 0126). Про сформування на 1 липня 1941 р. десяти авіаційних шкіл початкового навчання.
(№ 0127). Про заходи щодо підготовки у військових училищах командного складу і фахівців для танкових військ, частин ППО і зенітної артилерії.
(№ 0128). Про результати змагань з бойової підготовки автобронетанкових військ до 23 річниці Червоної Армії. Про нагородження за кращі результати, показані в змаганнях з бойової підготовки автобронетанкових військ до 23 річниці Червоної Армії.
(№ 0129). Вказівки начальницькому складу про порядок поводження із військовослужбовцями, які перебувають у нетверезому вигляді.
(№ 0130). Про сформування нових гарнізонних клубів і будинків Червоної Армії і переведення деяких клубів і ДКА на інші штати.
(№ 0131). Про катастрофах трьох літаків ДБ-3 в 11 дбп 22 авіадивізії. Оголошення догани зам. нач. ГУ ВПС генерал-лейтенанту Проскурову за катастрофу в ВПС.
(№ 0132). Про включення до штату 3-го управління НКО посади відповідального секретаря парт. організації.
(№ 0133). Про результати перевірки стану та ступеня перебудови партійно-політичної роботи в Закавказькому військовому окрузі. Оголошення догани колиш. команд. Єфремову, зняття з посади члена Війск. ради Дороніна і нач. Упр. політ. пропаг. Дубівського.
(№ 0134). Про створення двох філій Науково-дослідн. інституту ВПС Червоної Армії.
(№ 0135). Про передачу повітроплавного відділу ГУ ВПС і дослідно-випробн. повітроплавальн. дивізіону в Головн. упр. ППО. Про покладання на Головн. упр. ППО керівництва експериментальним будівництвом і науково-дослідн. роботою по аеростатам загородження, заготовки повітроплавного майна та постачання повітроплавальним майном і воднем частин Червоної Армії.
(№ 0136). Про результати перевірки технічного стану, експлуатації і паркової служби засобів мехтягі в арт. частинах КОВО, САВО, СКВО, ЛВО, ОдВО, ПрибОВО. Оголошення догани командиру 402 гап полковнику Шувалову за знеосібку і розукомплектування машин консервації.
(№ 0137). Про порядок звільнення льотно-технічного складу з розташування авіагарнізону і припинення призначення його на господарські роботи. Про припинення стрижки волосся у льотного і технічного складу, який перевели на казармений стан.
(№ 0138) [Не видавався]. Про льотні події в 53 авіаполку при перегонці літаком ДБ-3ф з заводу № 18.
(№ 0139). Про катастрофи літака У-2 в 48 авіаполку ДВФ.
(№ 0140). Про порядок постачання частин Червоної Армії дорожніми машинами.
(№ 0141). Про преміювання особового складу частин зв'язку САВО за успішне будівництво телеграфно-телефонної лінії НКС.
(№ 0142). Про заборону видачі військовими частинами довідок на право проїзду в Естонську, Латвійську і Литовську РСР.
(№ 0143). З оголошенням догани начальникам центр. упр. НКО за незаконне використання війскпредів в управліннях НКО.
(№ 0144). Про встановлення норм визискування автотракторного парку оборонного будівництва та госпрозрахункових підприємств НКО.
(№ 0145). Про результати обстеження і заходи щодо упорядкування вимірювального господарства, що знаходиться в експлуатації і зберігається в Н3.
(№ 0146). Про введення в дію Інструкції про фінансування військових частин і установ Червоної Армії у воєнний час.
(№ 0147). З інструкцією про порядок допуску начальницького, червоноармійського і вільнонайманого складу до секретних робіт і документів в Червоній Армії.
(№ 0148). Про прийняття на постачання Червоної Армії індивідуального протихімічного пакета (ІПП-3).
(№ 0149). Про жихливу відправку озброєння 20 арт. полком на арт. базу № 40. Накладення стягнень на винних у жахливій відправці озброєння 20 арт. полком на арт. базу № 40.
(№ 0150). Про передачу ремонтних заводів НКСМ № 104 і 105 в Наркомат Оборони (ГАБТУ).
(№ 0151). Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності авіаційних баз МВО, ЛВО, ПрибОВО, КОВО.
(№ 0152). Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності військових комісаріатів.
(№ 0153). Про введення на озброєння укріпл. районів нових засобів зв'язку.
(№ 0154). Про передачу Головн. Військово-інженерн. управлінням гуртожитків і тимчасових споруд у КОВО, ЗапОВО, ЛВО Головному інтендантському управлінню Червоної Армії.
(№ 0155). Про аварії та катастрофах в 161 ІАП ЗапОВО, 33 СБП КОВО і 93 ДБП 18 окр. авіадивізії ДБ. Про накладення дисциплінарних стягнень та притягнення до судової відповідальності винних у авіаційних аваріях.
(№ 0156). Про результати перевірки стану та роботи Військово-хімічного полігону Червоної Армії. Оголошення догани нач. Упр. воєн.-хім. захисту Червоної Армії генерал-майору технічних військ Мельникову П. Г. та його помічнику полковнику Полянському А. Е. за погане керівництво та несвоєчасну перебудову воєн.-хім. полігону.
(№ 0157). Про незаконні дії, допущених в забезпеченні меблями вищого начскладу ПрибОВО.
(№ 0158). Про облік та звітність за партійними документами. Накладення стягнень за порушення обліку і звітності по парт. документам.
(№ 0159). Про накладення стягнень на к-ра 276 сап. б-ну Акімова, к-ра 104 сд Морозова і притягнення до кримінальної відповідальності нач. ВГС 276 сан. б-ну Алексєєва.
(№ 0160). З оголошенням Положення з обліку і звітності табельного майна довготривалих фортифікаційних споруд укріплених районів Червоної Армії.
(№ 0161). Про звільнення з Червоної Армії за пияцтво підполковника Ульянова І. А., полковника Лобутіна І. А. і майора Степанова Н. А.
(№ 0162). Про заборону військовим радам округів переведення політпрацівників на командні посади.
(№ 0163). Про укомплектування Академії Генерального штабу імені К. Є. Ворошилова змінним складом.
(№ 0164 / 261с). Про проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання. Про призначення комісій для проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання.
(№ 0165). Про проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання. Про призначення комісій для проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання.
(№ 0166). Про введення в дію штатів ГУ ВПС Червоної Армії.
(№ 0167). Про введення в комплект пострілу 76-мм і 85-мм зенітних гармат флегматизатора і размедлітеля і 37-мм зенітних гармат - размедлітеля.
(№ 0168). Про проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання. Про призначення комісій для проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання.
(№ 0169). Про введення в дію Положення про місцеву ППО об'єктів Наркомату Оборони СРСР.
(№ 0170). Про зміну терміну випуску з військових училищ і укомплектуванню їх новим змінним складом.
(№ 0171). Про підсумки виконання плану капітального будівництва НКО за 1940 рік і I квартал 1941 року. Положення про порядок затвердження титульних списків, проектів і кошторисів і проведення робіт по необоронному будівництву Червоної Армії. Оголошення догани начальникам КЕЧ округів за погану роботу з планування, контролю та технагляду за військовим будівництвом.
(№ 0172). Про результати обстеження 87 стр. полку 26 сд і зняття полковника Грозіна І. С. з посади к-ра полку.
(№ 0173 / 447с). Призначення комісії з передачі території військового містечка "Антонове" ЗапОВО заводу № 453 Наркомату авіаційної промисловості.
(№ 0174). Про пожежу речового складу 1 ск. Про віддання під суд Військового трибуналу нач. АГЧ 1 стр. корпусу Поспєлова і зав. складом реч. майна Голубєва за відсутність контролю за експлуатац. печей і злочинне ставлення до службових обов'язків, в результаті чого сталась на складі пожежа.
(№ 0175). Про сформування курсів удосконалення вищого командного складу. Про сформування Вищої військової школи ППО. Про формування нових і реорганізації існуючих військово-навчальних закладів ППО.
(№ 0176). Про випадки неправильних відносин окремих командирів до політпрацівників.
(№ 0177). З оголошенням Збірника положень про установи санітарної служби військового часу. Положення про військових і армійських госпіталі та евакуаційні госпіталі. Санітарна рота. Батальйони видужуючих. Положення про них. Головний (армійський) санітарний склад, фронтовий санітарний склад. Дезинфекційн. інструкторськ. загін. Зуботехнічна лабораторія армії. Медико-санітарний батальйон. Обмивально-дезинфекційна рота. Патолого-анатомічна лабораторія армії, фронту. Прально-дезінфекційн. загін. Рота медичного посилення армії. Санітарна авіац. ескадрилья. Санітарно-евакуац. транспорт. евакопункт. Санітарно-епідеміологіч. лабораторія. Санітарн.-корпусн. авторота підвезення і вивезення. Терапевт-токсиколог. Хірург корпусу, армії, фронту. Хірургічний загін армії. Евакуаційні пункти. Епідеміолог армії, фронту.
(№ 0178). Про введення на озброєння танкових військ 76-мм танкової гармати.
(№ 0179). Про реорганізацію 1-го Орджонікідзевського піхотного училища в гірничо-піхотне училище.
(№ 0180). З оголошенням річних норм відпустки бойових припасів стрілецького озброєння і артилерійських пострілів на навчальну практику частин Червоної Армії.
(№ 0181). Про зняття ст. політрука Михайлова з посади редактора газети Військової академії командного і штурманського складу ВПС «Сталінські соколи» за перекручення партійної лінії в ідейному вихованні особового складу та підлабузництво.
(№ 0182). Про введення в дію Збірника № 6 бойових комплектів боєприпасів до стрілецької зброї, мінометів, матеріальної частини наземної, танкової і зенітної артилерії, ручних гранат і освітлювально-сигнальних засобів.
(№ 0183). Про порушення діючих положень про порядок виплати грошового забезпечення особового складу Червоної Армії.
(№ 0184). Про катастрофу літака Р-зет в ВПС Західного особливого військового округу. Про накладення стягнень на винуватців катастрофи літака Р-зет в ВПС Західного особливого військового округу.
(№ 0185). Про порушення державного кордону екіпажем літака У-2 67 ІАП і накладення стягнень на винних.
(№ 0186). Про виключення зі складу членів Головної військової ради генерал-лейтенанта авіації Ричагова П. В. та введенні генерал-лейтенанта авіації Жигарьова П. Ф.
(№ 0187). Про результати перевірки Липецьких авіаційних курсів удосконалення командирів ескадрилій та зняття з посади начальника курсів генерал-майора авіації Васильєва.
(№ 0188). З оголошенням Інструкції по взаємодії і взаємовідносенням поміж органами ППО НКО і органами МПВО НКВД СРСР.
(№ 0189). Про зіткнення в повітрі двох літаків І-16 в 68 винищ. авіац. полку ЗакВО і про відсторонення від посади командира ескадрильї ст. лейтенанта Сорокіна.
(№ 0190). Про випадок колективного пияцтва курсантів в Егорьєвскій авіаційній школі. Притягнення винних до відповідальності.
(№ 0191). Про результати перевірки обліку, зберігання і витрачання продфуража в частинах АрхВО, ХВО, ОдВО, СКВО, САВО, ПріВО і КОВО. Накладення стягнень на винних.
(№ 0192). Про зміну штату ВПС МВО.
(№ 0193). Про виявлене боягузтво молодшим політруком Лебедєвим і мл. лейтенантом Валатка. Притягнення винних до судової відповідальності.
(№ 0194). Про звільнення з Червоної Армії зі зниженням в званні зам. к-ра 172 сд полковника Сахарова С. Я.
(№ 0195). Про передачу непридатного стрілецького озброєння в відділ матеріальних фондів НКО.
(№ 0196). Про позбавлення Бєлова В. П. та Васильєва І. В. звання генерал-майора авіації.
(№ 0197). Про результати перевірки фінансово-господарської та операційної діяльності складу ЗапОВО № 619. Накладення стягнень на працівників складу № 619 за порушення фінансової дисципліни.
(№ 0198). Про результати перевірки секретного діловодства, обліку і зберігання таємних і цілк. таємних документів в штатах і управліннях округів.
(№ 0199). Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності центрального авіаційного складу № 8. Залучення до відповідальності працівників складу № 8 за розбазарювання матеріальних цінностей, самопостачання та ін.
(№ 0200). Про накладення стягнень на винних в поданні недбало складених відомостей на курсантів, що випускаються з військових училищ.
(№ 0201). Про зміну нак. НКО 1940 р. № 0210 і збереження в штаті полку зв'язку посади заст. командирів телеграфно-телефонного і радіодивізіонів по політ. частині.
(№ 0202). Про сформування Управління повітряно-десантних військ Червоної Армії.
(№ 0203). Про збільшення штатної чисельності курсантів Військово-політичних училищ Ленінградського, Московського і Горьковського.
(№ 0204). Про передислокацію відділу політ. пропаганди спец. частин Кяхтянского гарнізону ЗабВО в Тамцак-Булак.
(№ 0205). Про недоліки в зберіганні, обліку та витрачанні інтендантського майна, пального і грошових коштів в частинах КОВО, ЛВО, ПрибОВО, ОдВО, ЗапВО, ЗакВО. Накладення стягнень за недоліки в зберіганні, обліку та витрачання інтендантського майна, пального і грошових коштів в частинах КОВО, ЛВО, ПрибОВО, ОдВО, ЗапОВО, ЗакВО.
(№ 0206). Про скорочення листування між штабами округів і центральними управліннями Наркомату Оборони. Скорочення табеля термінових донесень.
(№ 0207). Про заходи щодо поліпшення метеорологічного обслуговування Військово-Повітряних Сил Червоної Армії.
(№ 0208). Про перейменування заводів Наркомату середнього машинобудування, переданих в НКО, в авто-бронетанкові ремонтні бази.
(№ 0209). Про проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання. Про призначення комісій для проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання.
(№ 0210). Про організацію збору дорогоцінних металів в військових частинах і підприємствах Червоної Армії.
(№ 0211). З оголошенням переліків посад льотно-технічного складу ВПС на право отримання льотного пайка, гарячих сніданків і грошової компенсації замість льотного пайка і гарячих сніданків. [Скасовано наказом НКО № 0369.]
(№ 0212/0189). Про сформування військових трибуналів залізниць.
(№ 0213). Про впорядкування виготовлення засобів мінування і підготовки мінерів. Про організацію короткострокових курсів з підготовки мінерів.
(№ 0214). Про створення навчальних батальйонів з підготовки бронетанкових екіпажів. Про підготовку бронетанкових екіпажів.
(№ 0215). Про введення в дію Інструкції по застосуванню паливно-мастильних матеріалів в частинах ВПС Червоної Армії.
(№ 0216). Про організацію транспортної ескадрильї з літаків "Дуглас" для доставки запасних частин для ремонту літаків.
(№ 275/0217). Про уповноважених НКПС на фронтах. (№ пп. 13-15): Обов'язки уповноважених НКПС на фронтах з відновлювальних робіт. (П.п. 16-17): Обов'язки уповноважених НКПС з евакуаційних перевезень.
(№ 0218). Про запровадження єдиної кодованої карти для позначення місцезнаходження повітряного противника при передачі донесень "Повітря".
(№ 0219). Про скасування нак. НКО 1940 р. № 0049 щодо відсторонення від посади і притягнення до судової відповідальності за недбале ставлення до зберігання цілк. таємних документів нач. штабу Барабашського укріпл. району майора Кудіна.
(№ 0220). Про введення в дію "Опису розпізнавальних знаків літаків У-2 і У-Т авіації Тсоавіахіму СРСР на період воєнного часу".
(№ 0221). Про сформування військово-картографічних фабрик.
(№ 0222). Про поділ зони ППО м. Москви на 4 сектори і призначення начальників секторів, що персонально відповідають за оборону їх.
(№ 0223). Про покладання на військові трибунали військових округів керівництва військовими трибуналами військ НКВД, залізниць і водних шляхів сполучення в прифронтовій смузі, а в межах фронту на військові трибунали фронтів.
(№ 0224). Про перейменування Червоно-Пахорского ремонтного заводу МОЗО НКЗ в автобронетанкову ремонтну базу № 90.
(№ 0225). Про зміну виду пального і масла для двигуна ГАЗ-202 танка Т-40.
(№ 0226). Про реорганізацію курсів військової підготовки і перепідготовки керівних працівників партійних комітетів.
(№ 0227). Про сформування в авіаційних дивізіях технічних команд зі збору аварійних літаків, моторів та іншого авіамайна.
(№ 0228). Про організацію курсів молодших політруків при управлінні політичної пропаганди Південного фронту.
(№ 0229). Про проведення випуску слухачів командних та інженерних факультетів академій.
(№ 0230). Про проведення 20 липня випуску курсантів старших курсів військових училищ.
(№ 0231/0637). Про введення в дію тимчасового Положення про Головне управління гідрометеорологічної служби Червоної Армії.
(№ 0232). Про формування рухомих ремонтних баз ГАБТУ Червоної Армії.
(№ 0233). Про доповнення штату 6 авіаційного корпусу посадою заст. начальника штабу корпусу. Призначення нач. штабу корпусу полковника Комарова І. І. та заст. нач. штабу полковника Кобяшова Н. А.
(№ 0234). Про відновлення посади начальника артилерії Червоної Армії і сформування Головного управлінні при ньому.
(№ 0235). З оголошенням штатно-посадових окладів льотно-технічного складу ВПС Червоної Армії.
(№ 0236). Про підготовку командирів взводів ротних і батальйонних мінометів при "Постріл" і Орл., Харківсь. і Ростовськ. піх. училищах.
(№ 0237). Про результати перевірки ходу формування запасних частин.
(№ 0238). Про зміну тиражів і періодичності видання журналів.
(№ 0239). Про злиття журналу «Військова думка» з «Військово-історичним журналом» та «Техніка і озброєння» з «Артилерійським журналом».
(№ 0240). Про бойову підготовку стрілецьких дивізій, що формуються.
(№ 0241). Про підготовку мінометників в запасних стрілецьких частинах.
(№ 0242/307). Про встановлення нових термінів навантаження і вивантаження військових ешелонів.
(№ 0243). Про поліпшення роботи зв'язку в Червоній Армії. Заборона передачі оперативних завдань по телефону. (п. 3): Про розвантаження шифрувальних органів від другорядних документів. (п. 6): Про дозвіл передачі по Бодо телеграм відкритим текстом.
(№ 0244). Про створення політичних відділів при управліннях районів авіаційного базування та введення в штат військового комісара району.
(№ 0245). З оголошенням Указу Президії Верховної Ради Союзу РСР про затвердження Положення про використання для військових потреб СРСР цивільних суден, портів, пристаней та інших споруд водного транспорту.
(№ 0246). Заходи по боротьбі з пожежами від запалювальних бомб.
(№ 0247). Про сформування Управління постачання артилерійським озброєнням ГАУ Червоної Армії.
(№ 0248). Про введення в штат штабу АрхВО посади військового комісара штабу округу.
(№ 0249). Про поширення на частини і штаби Моск. зони ППО, розташовані на захід від лінії Ярославль, Шатура, Кашира, наказу НКО 1941 р. № 224 і вважати їх такими, що знаходяться в складі діючої армії.
(№ 0250). З вироком Верховного Суду Союзу РСР у справі генерала армії Павлова, генерал-майорів Климовського, Григор'єва та Коробкова.Далі буде...

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

October 2017

S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 171819 2021
22232425262728
293031    

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 22nd, 2017 08:06 am
Powered by Dreamwidth Studios