[personal profile] tash_v
Друга частина переліку наказів НКО (наступні 125 наказів із 522) з грифом "Таємно":(№ 0126). Про сформування на 1 липня 1941 р. десяти авіаційних шкіл початкового навчання.
(№ 0127). Про заходи щодо підготовки у військових училищах командного складу і фахівців для танкових військ, частин ППО і зенітної артилерії.
(№ 0128). Про результати змагань з бойової підготовки автобронетанкових військ до 23 річниці Червоної Армії. Про нагородження за кращі результати, показані в змаганнях з бойової підготовки автобронетанкових військ до 23 річниці Червоної Армії.
(№ 0129). Вказівки начальницькому складу про порядок поводження із військовослужбовцями, які перебувають у нетверезому вигляді.
(№ 0130). Про сформування нових гарнізонних клубів і будинків Червоної Армії і переведення деяких клубів і ДКА на інші штати.
(№ 0131). Про катастрофах трьох літаків ДБ-3 в 11 дбп 22 авіадивізії. Оголошення догани зам. нач. ГУ ВПС генерал-лейтенанту Проскурову за катастрофу в ВПС.
(№ 0132). Про включення до штату 3-го управління НКО посади відповідального секретаря парт. організації.
(№ 0133). Про результати перевірки стану та ступеня перебудови партійно-політичної роботи в Закавказькому військовому окрузі. Оголошення догани колиш. команд. Єфремову, зняття з посади члена Війск. ради Дороніна і нач. Упр. політ. пропаг. Дубівського.
(№ 0134). Про створення двох філій Науково-дослідн. інституту ВПС Червоної Армії.
(№ 0135). Про передачу повітроплавного відділу ГУ ВПС і дослідно-випробн. повітроплавальн. дивізіону в Головн. упр. ППО. Про покладання на Головн. упр. ППО керівництва експериментальним будівництвом і науково-дослідн. роботою по аеростатам загородження, заготовки повітроплавного майна та постачання повітроплавальним майном і воднем частин Червоної Армії.
(№ 0136). Про результати перевірки технічного стану, експлуатації і паркової служби засобів мехтягі в арт. частинах КОВО, САВО, СКВО, ЛВО, ОдВО, ПрибОВО. Оголошення догани командиру 402 гап полковнику Шувалову за знеосібку і розукомплектування машин консервації.
(№ 0137). Про порядок звільнення льотно-технічного складу з розташування авіагарнізону і припинення призначення його на господарські роботи. Про припинення стрижки волосся у льотного і технічного складу, який перевели на казармений стан.
(№ 0138) [Не видавався]. Про льотні події в 53 авіаполку при перегонці літаком ДБ-3ф з заводу № 18.
(№ 0139). Про катастрофи літака У-2 в 48 авіаполку ДВФ.
(№ 0140). Про порядок постачання частин Червоної Армії дорожніми машинами.
(№ 0141). Про преміювання особового складу частин зв'язку САВО за успішне будівництво телеграфно-телефонної лінії НКС.
(№ 0142). Про заборону видачі військовими частинами довідок на право проїзду в Естонську, Латвійську і Литовську РСР.
(№ 0143). З оголошенням догани начальникам центр. упр. НКО за незаконне використання війскпредів в управліннях НКО.
(№ 0144). Про встановлення норм визискування автотракторного парку оборонного будівництва та госпрозрахункових підприємств НКО.
(№ 0145). Про результати обстеження і заходи щодо упорядкування вимірювального господарства, що знаходиться в експлуатації і зберігається в Н3.
(№ 0146). Про введення в дію Інструкції про фінансування військових частин і установ Червоної Армії у воєнний час.
(№ 0147). З інструкцією про порядок допуску начальницького, червоноармійського і вільнонайманого складу до секретних робіт і документів в Червоній Армії.
(№ 0148). Про прийняття на постачання Червоної Армії індивідуального протихімічного пакета (ІПП-3).
(№ 0149). Про жихливу відправку озброєння 20 арт. полком на арт. базу № 40. Накладення стягнень на винних у жахливій відправці озброєння 20 арт. полком на арт. базу № 40.
(№ 0150). Про передачу ремонтних заводів НКСМ № 104 і 105 в Наркомат Оборони (ГАБТУ).
(№ 0151). Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності авіаційних баз МВО, ЛВО, ПрибОВО, КОВО.
(№ 0152). Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності військових комісаріатів.
(№ 0153). Про введення на озброєння укріпл. районів нових засобів зв'язку.
(№ 0154). Про передачу Головн. Військово-інженерн. управлінням гуртожитків і тимчасових споруд у КОВО, ЗапОВО, ЛВО Головному інтендантському управлінню Червоної Армії.
(№ 0155). Про аварії та катастрофах в 161 ІАП ЗапОВО, 33 СБП КОВО і 93 ДБП 18 окр. авіадивізії ДБ. Про накладення дисциплінарних стягнень та притягнення до судової відповідальності винних у авіаційних аваріях.
(№ 0156). Про результати перевірки стану та роботи Військово-хімічного полігону Червоної Армії. Оголошення догани нач. Упр. воєн.-хім. захисту Червоної Армії генерал-майору технічних військ Мельникову П. Г. та його помічнику полковнику Полянському А. Е. за погане керівництво та несвоєчасну перебудову воєн.-хім. полігону.
(№ 0157). Про незаконні дії, допущених в забезпеченні меблями вищого начскладу ПрибОВО.
(№ 0158). Про облік та звітність за партійними документами. Накладення стягнень за порушення обліку і звітності по парт. документам.
(№ 0159). Про накладення стягнень на к-ра 276 сап. б-ну Акімова, к-ра 104 сд Морозова і притягнення до кримінальної відповідальності нач. ВГС 276 сан. б-ну Алексєєва.
(№ 0160). З оголошенням Положення з обліку і звітності табельного майна довготривалих фортифікаційних споруд укріплених районів Червоної Армії.
(№ 0161). Про звільнення з Червоної Армії за пияцтво підполковника Ульянова І. А., полковника Лобутіна І. А. і майора Степанова Н. А.
(№ 0162). Про заборону військовим радам округів переведення політпрацівників на командні посади.
(№ 0163). Про укомплектування Академії Генерального штабу імені К. Є. Ворошилова змінним складом.
(№ 0164 / 261с). Про проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання. Про призначення комісій для проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання.
(№ 0165). Про проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання. Про призначення комісій для проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання.
(№ 0166). Про введення в дію штатів ГУ ВПС Червоної Армії.
(№ 0167). Про введення в комплект пострілу 76-мм і 85-мм зенітних гармат флегматизатора і размедлітеля і 37-мм зенітних гармат - размедлітеля.
(№ 0168). Про проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання. Про призначення комісій для проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання.
(№ 0169). Про введення в дію Положення про місцеву ППО об'єктів Наркомату Оборони СРСР.
(№ 0170). Про зміну терміну випуску з військових училищ і укомплектуванню їх новим змінним складом.
(№ 0171). Про підсумки виконання плану капітального будівництва НКО за 1940 рік і I квартал 1941 року. Положення про порядок затвердження титульних списків, проектів і кошторисів і проведення робіт по необоронному будівництву Червоної Армії. Оголошення догани начальникам КЕЧ округів за погану роботу з планування, контролю та технагляду за військовим будівництвом.
(№ 0172). Про результати обстеження 87 стр. полку 26 сд і зняття полковника Грозіна І. С. з посади к-ра полку.
(№ 0173 / 447с). Призначення комісії з передачі території військового містечка "Антонове" ЗапОВО заводу № 453 Наркомату авіаційної промисловості.
(№ 0174). Про пожежу речового складу 1 ск. Про віддання під суд Військового трибуналу нач. АГЧ 1 стр. корпусу Поспєлова і зав. складом реч. майна Голубєва за відсутність контролю за експлуатац. печей і злочинне ставлення до службових обов'язків, в результаті чого сталась на складі пожежа.
(№ 0175). Про сформування курсів удосконалення вищого командного складу. Про сформування Вищої військової школи ППО. Про формування нових і реорганізації існуючих військово-навчальних закладів ППО.
(№ 0176). Про випадки неправильних відносин окремих командирів до політпрацівників.
(№ 0177). З оголошенням Збірника положень про установи санітарної служби військового часу. Положення про військових і армійських госпіталі та евакуаційні госпіталі. Санітарна рота. Батальйони видужуючих. Положення про них. Головний (армійський) санітарний склад, фронтовий санітарний склад. Дезинфекційн. інструкторськ. загін. Зуботехнічна лабораторія армії. Медико-санітарний батальйон. Обмивально-дезинфекційна рота. Патолого-анатомічна лабораторія армії, фронту. Прально-дезінфекційн. загін. Рота медичного посилення армії. Санітарна авіац. ескадрилья. Санітарно-евакуац. транспорт. евакопункт. Санітарно-епідеміологіч. лабораторія. Санітарн.-корпусн. авторота підвезення і вивезення. Терапевт-токсиколог. Хірург корпусу, армії, фронту. Хірургічний загін армії. Евакуаційні пункти. Епідеміолог армії, фронту.
(№ 0178). Про введення на озброєння танкових військ 76-мм танкової гармати.
(№ 0179). Про реорганізацію 1-го Орджонікідзевського піхотного училища в гірничо-піхотне училище.
(№ 0180). З оголошенням річних норм відпустки бойових припасів стрілецького озброєння і артилерійських пострілів на навчальну практику частин Червоної Армії.
(№ 0181). Про зняття ст. політрука Михайлова з посади редактора газети Військової академії командного і штурманського складу ВПС «Сталінські соколи» за перекручення партійної лінії в ідейному вихованні особового складу та підлабузництво.
(№ 0182). Про введення в дію Збірника № 6 бойових комплектів боєприпасів до стрілецької зброї, мінометів, матеріальної частини наземної, танкової і зенітної артилерії, ручних гранат і освітлювально-сигнальних засобів.
(№ 0183). Про порушення діючих положень про порядок виплати грошового забезпечення особового складу Червоної Армії.
(№ 0184). Про катастрофу літака Р-зет в ВПС Західного особливого військового округу. Про накладення стягнень на винуватців катастрофи літака Р-зет в ВПС Західного особливого військового округу.
(№ 0185). Про порушення державного кордону екіпажем літака У-2 67 ІАП і накладення стягнень на винних.
(№ 0186). Про виключення зі складу членів Головної військової ради генерал-лейтенанта авіації Ричагова П. В. та введенні генерал-лейтенанта авіації Жигарьова П. Ф.
(№ 0187). Про результати перевірки Липецьких авіаційних курсів удосконалення командирів ескадрилій та зняття з посади начальника курсів генерал-майора авіації Васильєва.
(№ 0188). З оголошенням Інструкції по взаємодії і взаємовідносенням поміж органами ППО НКО і органами МПВО НКВД СРСР.
(№ 0189). Про зіткнення в повітрі двох літаків І-16 в 68 винищ. авіац. полку ЗакВО і про відсторонення від посади командира ескадрильї ст. лейтенанта Сорокіна.
(№ 0190). Про випадок колективного пияцтва курсантів в Егорьєвскій авіаційній школі. Притягнення винних до відповідальності.
(№ 0191). Про результати перевірки обліку, зберігання і витрачання продфуража в частинах АрхВО, ХВО, ОдВО, СКВО, САВО, ПріВО і КОВО. Накладення стягнень на винних.
(№ 0192). Про зміну штату ВПС МВО.
(№ 0193). Про виявлене боягузтво молодшим політруком Лебедєвим і мл. лейтенантом Валатка. Притягнення винних до судової відповідальності.
(№ 0194). Про звільнення з Червоної Армії зі зниженням в званні зам. к-ра 172 сд полковника Сахарова С. Я.
(№ 0195). Про передачу непридатного стрілецького озброєння в відділ матеріальних фондів НКО.
(№ 0196). Про позбавлення Бєлова В. П. та Васильєва І. В. звання генерал-майора авіації.
(№ 0197). Про результати перевірки фінансово-господарської та операційної діяльності складу ЗапОВО № 619. Накладення стягнень на працівників складу № 619 за порушення фінансової дисципліни.
(№ 0198). Про результати перевірки секретного діловодства, обліку і зберігання таємних і цілк. таємних документів в штатах і управліннях округів.
(№ 0199). Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності центрального авіаційного складу № 8. Залучення до відповідальності працівників складу № 8 за розбазарювання матеріальних цінностей, самопостачання та ін.
(№ 0200). Про накладення стягнень на винних в поданні недбало складених відомостей на курсантів, що випускаються з військових училищ.
(№ 0201). Про зміну нак. НКО 1940 р. № 0210 і збереження в штаті полку зв'язку посади заст. командирів телеграфно-телефонного і радіодивізіонів по політ. частині.
(№ 0202). Про сформування Управління повітряно-десантних військ Червоної Армії.
(№ 0203). Про збільшення штатної чисельності курсантів Військово-політичних училищ Ленінградського, Московського і Горьковського.
(№ 0204). Про передислокацію відділу політ. пропаганди спец. частин Кяхтянского гарнізону ЗабВО в Тамцак-Булак.
(№ 0205). Про недоліки в зберіганні, обліку та витрачанні інтендантського майна, пального і грошових коштів в частинах КОВО, ЛВО, ПрибОВО, ОдВО, ЗапВО, ЗакВО. Накладення стягнень за недоліки в зберіганні, обліку та витрачання інтендантського майна, пального і грошових коштів в частинах КОВО, ЛВО, ПрибОВО, ОдВО, ЗапОВО, ЗакВО.
(№ 0206). Про скорочення листування між штабами округів і центральними управліннями Наркомату Оборони. Скорочення табеля термінових донесень.
(№ 0207). Про заходи щодо поліпшення метеорологічного обслуговування Військово-Повітряних Сил Червоної Армії.
(№ 0208). Про перейменування заводів Наркомату середнього машинобудування, переданих в НКО, в авто-бронетанкові ремонтні бази.
(№ 0209). Про проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання. Про призначення комісій для проведення випробувань нових зразків озброєння, техніки і предметів постачання.
(№ 0210). Про організацію збору дорогоцінних металів в військових частинах і підприємствах Червоної Армії.
(№ 0211). З оголошенням переліків посад льотно-технічного складу ВПС на право отримання льотного пайка, гарячих сніданків і грошової компенсації замість льотного пайка і гарячих сніданків. [Скасовано наказом НКО № 0369.]
(№ 0212/0189). Про сформування військових трибуналів залізниць.
(№ 0213). Про впорядкування виготовлення засобів мінування і підготовки мінерів. Про організацію короткострокових курсів з підготовки мінерів.
(№ 0214). Про створення навчальних батальйонів з підготовки бронетанкових екіпажів. Про підготовку бронетанкових екіпажів.
(№ 0215). Про введення в дію Інструкції по застосуванню паливно-мастильних матеріалів в частинах ВПС Червоної Армії.
(№ 0216). Про організацію транспортної ескадрильї з літаків "Дуглас" для доставки запасних частин для ремонту літаків.
(№ 275/0217). Про уповноважених НКПС на фронтах. (№ пп. 13-15): Обов'язки уповноважених НКПС на фронтах з відновлювальних робіт. (П.п. 16-17): Обов'язки уповноважених НКПС з евакуаційних перевезень.
(№ 0218). Про запровадження єдиної кодованої карти для позначення місцезнаходження повітряного противника при передачі донесень "Повітря".
(№ 0219). Про скасування нак. НКО 1940 р. № 0049 щодо відсторонення від посади і притягнення до судової відповідальності за недбале ставлення до зберігання цілк. таємних документів нач. штабу Барабашського укріпл. району майора Кудіна.
(№ 0220). Про введення в дію "Опису розпізнавальних знаків літаків У-2 і У-Т авіації Тсоавіахіму СРСР на період воєнного часу".
(№ 0221). Про сформування військово-картографічних фабрик.
(№ 0222). Про поділ зони ППО м. Москви на 4 сектори і призначення начальників секторів, що персонально відповідають за оборону їх.
(№ 0223). Про покладання на військові трибунали військових округів керівництва військовими трибуналами військ НКВД, залізниць і водних шляхів сполучення в прифронтовій смузі, а в межах фронту на військові трибунали фронтів.
(№ 0224). Про перейменування Червоно-Пахорского ремонтного заводу МОЗО НКЗ в автобронетанкову ремонтну базу № 90.
(№ 0225). Про зміну виду пального і масла для двигуна ГАЗ-202 танка Т-40.
(№ 0226). Про реорганізацію курсів військової підготовки і перепідготовки керівних працівників партійних комітетів.
(№ 0227). Про сформування в авіаційних дивізіях технічних команд зі збору аварійних літаків, моторів та іншого авіамайна.
(№ 0228). Про організацію курсів молодших політруків при управлінні політичної пропаганди Південного фронту.
(№ 0229). Про проведення випуску слухачів командних та інженерних факультетів академій.
(№ 0230). Про проведення 20 липня випуску курсантів старших курсів військових училищ.
(№ 0231/0637). Про введення в дію тимчасового Положення про Головне управління гідрометеорологічної служби Червоної Армії.
(№ 0232). Про формування рухомих ремонтних баз ГАБТУ Червоної Армії.
(№ 0233). Про доповнення штату 6 авіаційного корпусу посадою заст. начальника штабу корпусу. Призначення нач. штабу корпусу полковника Комарова І. І. та заст. нач. штабу полковника Кобяшова Н. А.
(№ 0234). Про відновлення посади начальника артилерії Червоної Армії і сформування Головного управлінні при ньому.
(№ 0235). З оголошенням штатно-посадових окладів льотно-технічного складу ВПС Червоної Армії.
(№ 0236). Про підготовку командирів взводів ротних і батальйонних мінометів при "Постріл" і Орл., Харківсь. і Ростовськ. піх. училищах.
(№ 0237). Про результати перевірки ходу формування запасних частин.
(№ 0238). Про зміну тиражів і періодичності видання журналів.
(№ 0239). Про злиття журналу «Військова думка» з «Військово-історичним журналом» та «Техніка і озброєння» з «Артилерійським журналом».
(№ 0240). Про бойову підготовку стрілецьких дивізій, що формуються.
(№ 0241). Про підготовку мінометників в запасних стрілецьких частинах.
(№ 0242/307). Про встановлення нових термінів навантаження і вивантаження військових ешелонів.
(№ 0243). Про поліпшення роботи зв'язку в Червоній Армії. Заборона передачі оперативних завдань по телефону. (п. 3): Про розвантаження шифрувальних органів від другорядних документів. (п. 6): Про дозвіл передачі по Бодо телеграм відкритим текстом.
(№ 0244). Про створення політичних відділів при управліннях районів авіаційного базування та введення в штат військового комісара району.
(№ 0245). З оголошенням Указу Президії Верховної Ради Союзу РСР про затвердження Положення про використання для військових потреб СРСР цивільних суден, портів, пристаней та інших споруд водного транспорту.
(№ 0246). Заходи по боротьбі з пожежами від запалювальних бомб.
(№ 0247). Про сформування Управління постачання артилерійським озброєнням ГАУ Червоної Армії.
(№ 0248). Про введення в штат штабу АрхВО посади військового комісара штабу округу.
(№ 0249). Про поширення на частини і штаби Моск. зони ППО, розташовані на захід від лінії Ярославль, Шатура, Кашира, наказу НКО 1941 р. № 224 і вважати їх такими, що знаходяться в складі діючої армії.
(№ 0250). З вироком Верховного Суду Союзу РСР у справі генерала армії Павлова, генерал-майорів Климовського, Григор'єва та Коробкова.Далі буде...

October 2017

S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
293031    

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 19th, 2017 03:37 am
Powered by Dreamwidth Studios